Beşiktaş’ı Bırakanlar Yine Bıraktılar

Beşiktaş’ı Bırakanlar Yine Bıraktılar

Transfer döneminin başlamasıyla  hareketlilik başlarken son günlerde gündemi meşgül eden konu Beşiktaş külübünün Kanal D ekranlarında ki yardım gecesi oldu. Başkan Ahmet Nur Çebi önderliğin de başlatılan kampanya da ekran karşısına Yılmaz Erdoğan , Barış Murat Yağcı, Zafer Algöz gibi Beşiktaşlı olmaları her platform da belirten ünlüler yer aldı ancak bu yazımız da ne toplanan parayı , ne atılan smsleri ne de satılan tshirtleri konuşucaz. Bu yazımız da Rahmetli Süleyman Seba’nın bıraktığı emanete ihanet eden iki Eski başkan hakkında konuşucaz .

Süleyman Seba’dan sonra başkanlık koltuğuna oturan Yıldırım Demirören olmuştu ve görevi bıraktığı 2012 yılında göreve gelen başkan Fikret Orman olmuştu. Devrilmek üzere olan Beşiktaş’ı şaha kaldırmak için gelmişti ancak şaha kaldırmak yerine altından bir taşı daha çeken oldu. Bu iki başkanın yapmadıklarından bahsetmek yerine yapmaları gerekenler bahsedelim isterseniz.

Pazartesi gece yayınlanan Ödül Senin programını izlerken en çok dikkatimi çeken bağışlar Trabzonspor eski yöneticisi ve Yemek sepeti eski sahibi nevzat aydının bağışı , Space-x de çalışan Türk Uzay mühendislerinin bağışı olmuştu. Kumbarasını boşaltıp Beşiktaş’a gönderen çocuklardan daha fedakar olamadılar. Beşiktaşı yanlız bıraktılar bu kulüpten milyonları kazanan iki isim dün yardımlarını esirgediler.

Geldik ilk köşe yazımın son satırlarına belki duygusal yaklaştığım için belki Beşiktaş gibi bir çınarın içinde bulunduğu durumdan etkilenerek biraz agresif kelimeler kullanmış olabilirim. Rahmetli Süleyman Seba’nın sözlerini bir kez daha hatırlatarak yazıma son vereceğim. Bizi takip etmeye devam edin sağlıklı günler

 

Beşiktaşlılık bir değerler manzumesidir. Dürüstlüktür. Ahlaklı olmaktır. İyi İnsan olmaktır.

Huzur içinde uyu Süleyman abi

bunlar ilginizi çekebilir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir