Fenerbahçe’ye milli golcü…

Fenerbahçe’ye milli golcü…

Fenerbahçe’de son haftalarda alınan kötü sonuçlar, bazı kesimlerde tartışılan Erol Bulut derken başkan Ali Koç kara bulutları dağıtmak için düğmeye bastı. Hocasına güvenen Ali Koç gelecek sezon uygulanmaya başlanacak yabancı sınırı dolasıyla yerli oyuncuları gündeme aldı. Beşiktaş’tan Dorukhan Toköz ile temasları olan yönetim bu kez de gurbetçi futbolcunun peşinde.

Roma’dan alınan Perotti’nin sık sakatlanması, Mame Thiam’dan beklediği verimi alamayan Fenerbahçe sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Kenan Karamanı almanın yolunu arayacak. Ocak ayında başlayacak sıkışık fikstürde hocasının elini genişletmek isteyen Ali Koç Devre arasına girilmeden Düsseldorf ile uygun bir miktarla anlaşmaya çalışacak sonuç alınmazsa sezon sonu beklenecek. Ali Koç’un elini güçlendiren Kenan’ın Fenerbahçeli olması olacak.

Beşiktaş ve Galatasaray’ın da takip ettiği milli oyuncu bu takımları karşı karşıya getirecek gibi duruyor. Sol kanatta görev yapan Kenan Karaman’ın son vuruşları, attığı goller ve yerli bir oyuncu olması da üç takım için de transferin maliyetli bir yarışa dönüşeceğinin göstergesi.

bunlar ilginizi çekebilir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir