Falcao gidiyor Hulk geliyor

Falcao gidiyor Hulk geliyor

Galatasaray’da aldığı ücret ve yaşadığı sakatlıklar dolasıyla gözden düşen Falcao yolcu..

Yaşanan mali sıkıntılar bütün takımların elini bağlarken Galatasaray’ı rahatlatacak hamlenin Falcao’nun satılması olarak belirlendi. Yıllık ücreti bonuslar hariç 7 milyon Euroları bulan yıldızını elinden çıkarmaya bakıyor. Amerika Hayalini kuran futbolcunun görüşmelere başladığı söylentileri çıkmaya başlamıştı. Falcao giderse kim gelecek sorusuna Mustafa Cengiz yönetiminin cevabı Çin’den ayrılan Hulk oldu.

Yeniden Avrupa’ya dönmek  isteyen Brezilyalı golcü ile temaslara geçilecek. Mustafa Cengiz ve yönetimi Fatih Terim’in onayından geçerse transferi bitirmek için çaba gösterecekler. Çin takımı Shangai SIPG takımında 4 sezon geçiren Hulk 74 gol atarken 42 de asist yaptı. Serbest durumda ki oyuncu son röportajlarında ise Avrupa’ya dönmek istediğini sıkça dile getirmişti.

Galatasaray’ın transfer gündeminde ki diğer isim ise eski Galatasaraylı Ayhan Akman’ın yeğeni Ali Akman. Genç golcü Bursaspor ile bu sezon çıktığı 15 maçta 8 gole atarken 3 de asist yaptı. Son kararı verecek Fatih Terim son maçlarda formuyla dikkat çeken Diagne’nin yanına kimin alınacağına karar verecek.

bunlar ilginizi çekebilir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir